Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra 27. raz

0

Na zakup sprzętu medycznego dla najmłodszych oraz seniorów pieniądze będą zbierać wolontariusze WOŚP. Z tej okazji organizatorzy zadbali o wiele atrakcji.

W Słupsku Finał odbędzie się na Hali Gryfia. Od godziny 15 zaplanowano tam pokazy tańca, koncerty solistów i zespołów wokalnych, licytacje przedmiotów przekazanych na aukcję oraz pokazy pierwszej pomocy.

W niedzielę na ulicach miasta pojawią się wolontariusze. Będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w godzinach od 10 do 16.

Sporo dziać będzie się także w Ustce. Tam tradycyjnie sztabem Orkiestry jest ustecki Dom Kultury.

13 stycznia o godzinie 9 ze sztabu na ulice Ustki wyruszy 80 wolontariuszy. Koncert finałowy i licytacje rozpoczną się o godz. 17.00 w Domu Kultury. Licytowane będą m.in.: gadżety WOŚP, prace lokalnych twórców, romantyczna kolacja od restauracji „ 7- Niebo”, słodkości od „Góry Lodowej”, Adama Brzóski, Cafe Mistral oraz voucher na piercing lub warkocze bokserskie od studia Kojujoju, książki  autorstwa Barbary Kamyszek, 3 vouchery na intro nurkowe oraz gadżety tj. koszulki, kubki itp. od stowarzyszenia ALPHA TEAM, voucher na sesję fotograficzną od „Photos from my world” Anna Wiśniowska, vouchery od hotelu Grand Lubicz, upominki od Pierre Rene, vouchery od Hotelu Jantar.