Podpowiedzą, jak rozkręcić innowacyjny biznes

0

Przedsiębiorcy z regionu słupskiego będą mogli zdobyć informacje o możliwości wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój. Spotkanie dla nich organizuje w Słupskim Inkubatorze Technologicznym Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

21 listopada 2018 r. organizuje w spotkanie dla Firm – wsparcie dla przedsiębiorców z

Eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawią ofertę wsparcia ze środków Programu Inteligentny Rozwój (POIR) dla rozwoju biznesu, zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i osób planujących rozpoczęcie działalności, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach PIOR, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków.

Podczas spotkania eksperci NCBR przedstawią także na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia Programu Inteligentny Rozwój, odpowiedzą także na wszelkie pytania.

Spotkanie odbędzie się 21 listopada o godz. 10.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B. Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny na https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-slupsku/.