Dołącz do najlepszych przedsiębiorstw z regionu

0

Jeszcze do 10 września mogą zgłaszać się przedsiębiorcy, którzy zamierzają w tym roku stanąć w szranki o „Srebrnego Niedźwiedzia” – najbardziej prestiżową nagrodę słupskiego środowiska gospodarczego.

Konkurs organizowany jest od roku 1998. Jego celem jest promocja regionalnych przedsiębiorców. W tegorocznej szesnastej edycji konkursu przedsiębiorcy będą rywalizować w sześciu kategoriach, które zostały zmodyfikowane, tak aby dopasować je do oferowanych produktów i usług w naszym regionie, są to: mikro- i małe przedsiębiorstwa, średnie i duże przedsiębiorstwa, zakłady rzemieślnicze, gospodarstwa turystyki wiejskiej, menedżer słupskiej gospodarki i gospodarczy debiut.

Organizatorem Konkursu jest Powiat Słupski, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa na Region Słupski i miasto Słupsk. W Kapitule Konkursu, która wybierze zwycięzców zasiądą starosta słupski, prezes Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, prezydent Słupska, prezes Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku, prezes NOT w Słupsku, prezes Regionalnego Oddziału PTTK w Słupsku. Statuetki i wyróżnienia „Srebrnego Niedźwiedzia 2018” w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 19 października 2018 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.

Zgłoszenia do udziału w konkursie może dokonać sam uczestnik lub instytucja otoczenia biznesu za zgodą potencjalnego uczestnika. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wymaganymi załącznikami. Szczegółowych informacji na temat procedury zgłoszeniowej udziela Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Słupsku.

We wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu „Srebrny Niedźwiedź” wyróżnionych zostało ponad 200 firm oraz wręczono prawie ponad 90 statuetek.