Konwój Coca-Coli znów odwiedzi Słupsk

0
Fot. Coca-Cola

Świąteczny konwój ciężarówek Coca-Cola zawita do Słupska. W niedzielę 9 grudnia czerwone miasteczko rozstawi się na placu Zwycięstwa.

Konwój ciężarówek stanowi silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany – kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki Świąt. Selfie z czerwoną ciężarówką jest dziś takim samym obrazem celebracji świątecznej jak dla poprzedniej generacji zdjęcie na kolanach u Mikołaja w przedszkolu.

Konwój złożony z dwóch oryginalnych amerykańskich ciężarówek wyruszy w Polskę już po raz czwarty. W tym roku będzie to piętnaście miast. Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającym realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami. Konwój będzie czekał na słupszczan w niedzielę w godz. 16-20. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.