Dni Kobylnicy już w ten weekend. Będzie się działo

0

Cleo będzie gwiazdą tegorocznych Dni Kobylnicy. Nie zabraknie także dawki dobrego humoru, którą zaserwuje nam Artur Andrus. Każdy będzie mógł także spróbować swoich sił w zmaganiach sportowych.

Od 24 do 26 maja potrwają tegoroczne obchody Dni Kobylnicy. Atrakcji nie zabraknie. W piątek o godzinie 18 na scenie Gminnego Centrum Kultury wystąpi Artur Andrus w recitalu kabaretowym „Sokrates 18”. Artysta zaprezentuje także znane i lubiane utwory. Bezpłatne karty wstępu odebrać można w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy.Sobota upłynie na sportowo. Na stadionie przy ulicy Wodnej będzie można wziąć udział w zmaganiach sportowych, biegu „Szybka 3”. Zaplanowane są także pokazy zumby i sportów walki. Oprócz tego odbędzie się wspólne gotowanie z Justyną Plichowską.
O godzinie 16 rozpocznie się wspólna zabawa z orkiestrą GCKiP w Kobylnicy oraz zespołami Ale Babki i Raj Power. Na scenie zaprezentuje się również Paweł Barów – uczestnik V edycji The Voice of Poland. Finałem będzie występ muzycznej gwiazdy – CLEO – polskiej piosenkarki, autorki tekstów, reprezentantki Polski w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji.
Z kolei w niedzielę odbędzie się spływ kajakowy Słupią, na odcinku Lubuń – Łosino.