Propozycja dla najmłodszych. Dziecięcy Pchli Targ w Słupsku

0

Konkursy, występy artystyczne, licytacje – to tylko niektóre z atrakcji, jakie zaplanowano dla najmłodszych. 16 czerwca odbędzie się Dziecięcy Pchli Targ, na który zaprasza Stowarzyszenie Kiwanis International Klub Słupska. Targ odbędzie się przy Zamku Książąt Pomorskich w godzinach od 10 do 14.

W programie m.in: występy wokalne artystów ze Słupskiego Ośrodka Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury, licytacje, występy laureatki festiwalu Niemen Non Stop, występy taneczne, a także akrobatyczne ( m.in. zdobywczyni I miejsca na World Championship fit kis@fitness aerobic do lat 11).

Zaplanowano też wiele licytacji: lotu samolotem nad Słupskiem, rodzinnych rejsów statkiem Dragon po morzu, rocznych kursów robotyki i programowania z klocków LEGO, wizyty w Straży Pożarnej, biletów do teatru, do parku trampolin, Sali zabaw Dżungla Park, masażu kamieniami i wiele wiele innych

Dla najmłodszych przygotowano konkurs Lalka Kiwaniska Moich Marzeń, który odbędzie się w w trakcie wydarzenia. Udział w nim będą mogli wziąć uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych ze szkół podstawowych w Słupsku. Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą od 9.30 do 10.15 w 16 czerwca w Biurze Dziecięcego Pchlego Targu w miejscu wydarzenia. Uczestnicy wykonają stylizację lalki Kiwaniski z użyciem materiałów dostarczonych przez organizatorów (włóczki, tkaniny, klej, farby)

Nagroda główna w konkursie to udział w obozie letnim na Mazurach połączony z wyjazdem na Litwę i Białoruś, za drugie miejsce – hulajnoga, za trzecie – zestaw przyborów malarskich.