„Słupskie Dni Biegania” ruszają już w najbliższy weekend

0
Fot.sxc.hu

Amatorzy biegania będą mogli sprawdzić się na różnych dystansach.

Pierwszy bieg zaplanowano na 31 sierpnia (sobota). Startuje o godzinie 18 na stadionie 650-lecia. Zapisy przyjmowane będą na miejscu przed biegiem.

7 września zaplanowano IV Bieg Przełajowy im. chorążego Tadeusza Kloskowskiego. Start obok kościoła Kantego przy ul. Leśnej, o godz. 11. Tym razem do pokonania będzie sześć kilometrów. Początek o godz. 11. Zapisy na www.biegislupsk.pl.

Natomiast 14 września na stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego, odbędzie się V PKO Bieg Charytatywny. Uczestniczyć w nim mogą pięcioosobowe zespoły sztafet, zawodnicy biec będą przez godzinę. Im więcej zrobią okrążeń, tym więcej pieniędzy przeznaczonych zostanie na wsparcie edukacji dzieci ze słupskich domów dziecka. Zapisy www.pkobiegcharytatywny.pl.

21.09 odbędzie się Bieg z Przeszkodami Ursus Race. Start o godz. 12 z Parku Trendla. Trasa będzie wynosiła osiem kilometrów, biegacze będą musieli zmierzyć się z przeszkodami. Zapisy www.domtel-sport.pl.

Dystans 21,097 km trzeba będzie pokonać 29 września w Półmaratonie Biegiem do Jantara. Start o godz. 11. Trasa prowadzić będzie ulicami Słupska, start i meta na terenie CH Jantar od strony ulicy Kołobrzeskiej. Zapisy na www.domtel-sport.pl.