Przed nami zawody LOTTO Duathlon Energy. Kierowców czekają utrudnienia

0
Fot. UM Ustka

Kilka usteckich ulic 28 kwietnia zostanie wyłączonych z ruchu w godzinach od 11 do 14.

Dotyczy to ulic: Limanowskiego (od Beniowskiego do Żeromskiego), Żeromskiego (do Chopina), Chopina do Leśnej, Leśnej, Wczasowej od Leśnej do placu Dąbrowskiego, Grunwaldzkiej od placu Dąbrowskiego do Grota Roweckiego, Morskiej do Usteckiej, a następnie Usteckiej do Leśnej i Leśnej aż do ośrodka Leśnik w Orzechowie Morskim.

W związku z zamknięciem tych ulic nastąpią również utrudniania na ulicach do nich prostopadłych. Przejazd przez skrzyżowania będzie odbywać się wahadłowo, a ruchem będą kierować osoby uprawnione i policja.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników na rowerach o dużych prędkościach, nawet do 50 km/h urzędnicy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych, przy pomocy służb organizatorów imprezy i wolontariuszy.

W godzinach 11– 14 wyłączone zostaną przystanki przy ulicy Wróblewskiego i placu Dąbrowskiego w Ustce. Ruch autobusów ze Słupska będzie skierowany bezpośrednio na pętlę przy ulicy Marynarki Polskiej. Autobusy wyjeżdżające z pętli przy ulicy Marynarki Polskiej nie zatrzymają się na przystankach przy placu Dąbrowskiego oraz Wróblewskiego i pojadą bezpośrednio do Słupska.