Rowerowe show znów w Ustce

0
Fot. UM Ustka

Sound of Gravity w ostatni weekend lipca Czekają nas dwa dni emocji

Tegoroczna edycja to połączenie adrenaliny i muzyki. Nie zabraknie rowerowych ewolucji wykonywanych na ogromnych wysokościach oraz koncertów. W tym roku show odbędzie się 26 i 27 lipca.

Wśród zawodników zobaczymy m.in. Szymona Godziek, który na swoim rowerze MTB wykonywał salto nad 30-metrowym kanionem w Utah, peletonem Tour de Pologne czy rozpędzonym pociągiem towarowym! Kolejną gwiazdą na ogromnej skoczni będzie jego brat Dawid Godziek, czyli złoty medalista igrzysk sportów ekstremalnych X-GAMES w Sydney. Nie zabraknie także hulajnogi czy innych zawodników znanych ze startów w zawodach cyklu Pucharu Świata jak Tomek Przybylik (rolki). To właśnie oni pokażą swoje najlepsze ewolucje podczas Sound of Gravity w Ustce. Ich zwieńczeniem będzie finałowy pokaz, który na długo zapadnie w pamięci widzów.To będzie spektakularny przejazd, który na razie jest owiany tajemnicą.

Oprócz ogromnych skoków pojawi się też inna konkurencja – BMX FlatLand, czyli esencja rowerowego freestylu. Majestatyczny taniec na rowerach BMX wywrze wrażenie na każdym, zwłaszcza, że w Ustce będziemy świadkami sportowej rywalizacji o miano najlepszego zawodnika w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji Sound of Gravity ponownie zobaczymy bicykle i historyczne rowery. Dodatkowo przez dwa dni na promenadzie będzie obecna strefa wystawiennicza Gravity Expo (m.in. GoPro, Red Bull Mobile, Leatt, Dr.Cool, Diverse), na której pojawią się stoiska ze sprzętem do sportów ekstremalnych, rowerowych, freestylowych. Każdy będzie mógł zobaczyć i przetestować dostępny sprzęt! Jedną ze stref będzie także workout, w którym swoje umiejętności zaprezentuje jedna z gwiazd kalisteniki!
Show zamkną koncerty DJ Angelo oraz Shaun Baker & Jessica Jean. Shaun Baker znany jest z takich utworów jak „V.I.P.” i „Hey Hi Hallo”. Pochodzą one z płyty „1” Shauna Bakera z 2008 roku, a wielkim hitem w Polsce stał się „Hey Hi Hallo”.