Ustczanie walczą o plac zabaw

0
Fot. Materiały promocyjne

Przy ulicy Wilczej może stanąć plac zabaw ufundowany przez firmę Nivea. Najpierw jednak ustczanie muszą wziąć udział w głosowaniu i oddać jak najwięcej głosów.

Co roku firma kosmetyczna Nivea funduje kilkanaście placów zabaw w całej Polsce. W tym roku będzie to 20 podwórek. Każde z nich składa się z części sportowej, naukowej i artystycznej. Zwyciężą te miejscowości, na które mieszkańcy oddadzą najwięcej głosów.

Co trzeba zrobić, aby firma kosmetyczna wyposażyła plac zabaw? Założyć konto na stronie www.podworko.nivea.pl. Kolejny krok to oddanie głosu na stronie www lub poprzez aplikację Podwórko talentów Nivea. Wystarczy znaleźć właściwą lokalizację i zagłosować. Miejscowości przypisane są do trzech kategorii: te poniżej 20 tysięcy mieszkańców; miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców oraz te powyżej 60 tysięcy mieszkańców. Głosować można codziennie do 20 czerwca.

Podwórko przy ul. Wilczej, pomiędzy blokami nr 1 i 2 zyskało akceptację organizatorów konkursu. Teraz, od głosów ustczan zależy, czy w ich miejscowości powstanie podwórko talentów, ufundowane przez firmę Nivea, warte 250 tysięcy złotych.