W Słupsku w cygańskich rytmach, w Ustce z didżejami

0
Bogdan Trojanek i Terne Roma. Fot. materiały promocyjne

Sylwestrowa zabawa przed słupskim ratuszem upłynie w rytmach muzyki cygańskiej. Na scenie wystąpi m.in. Bogdan Trojanek z liczącym jedenaście osób zespołem Terne Roma.

Ten pochodzący ze Sławna piosenkarz i autor tekstów jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki romskiej i wspólnie z zespołem, którego nazwa znaczy Młodzi Cyganie, ma na swoim koncie już dziewięć płyt i wiele nagród zdobytych na licznych festiwalach.

Na placu Zwycięstwa zaprezentują się także Anna Żebrowska zaśpiewa piosenki z repertuaru grupy ABBA oraz Anny Jantar oraz Warsaw Balkan Madness prezentujący muzykę i taniec Europy południowo-wschodniej. Zabawa rozpocznie się o godz. 22.00.

Z kolei ustczanie podczas miejskiej imprezy sylwestrowej, która tradycyjnie odbędzie się na promenadzie, bawić się będą przy muzyce, o którą zadbają DJ Floor oraz DJ Pit Tween. Start imprezy o godz. 21.00. O godz. 23.00 na scenie pojawi się zespół specyficzni, a po północy powrócą didżeje. W obu miastach o północy zaplanowano pokazy fajerwerków.