Reklama

kurier24.info – to lokalny portal informacyjny czytany głównie przez mieszkańców Słupska, Ustki, Lęborka, Miastka i okolic. Jeśli prowadzisz biznes i chcesz swoją ofertę zaprezentować mieszkańcom tego właśnie regionu, to reklama na naszym portalu jest właśnie dla ciebie.

Naszym klientom proponujemy zamieszczenie reklamy w jednym z sześciu miejsc w dwóch różnych formatach na stronie głównej portalu, w jednym miejscu na wszystkich podstronach bezpośrednio pod każdym wyświetlającym się artykułem i jednym miejscu na górze prawej strony serwisu – reklama tam umieszczona wyświetla się jednocześnie na stronie głównej i na wszystkich podstronach.

Płatność za reklamę rozliczana jest w modelu FF (Flat Fee) – czyli płacą Państwo stałą opłatę za czas wyświetlania reklamy. Proponujemy państwu emisje dwutygodniowe, miesięczne i wielokrotności tych okresów. Projekt reklamy mogą wykonać Państwo sami – taka reklama musi jednak spełniać wymagania techniczne określone w „Specyfikacji technicznej reklam zamieszczanych na portalu kurier24.info” –  lub też może ją odpłatnie wykonać nasz grafik.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem reklamy na naszym portalu zapraszamy do kontaktu:
redakcja@kurier24.info
tel. 59 724 15 46